Kontakt

Sławomir Tuora

605 960 995

Artur Abramczyk

601 879 080

Maciej Rogowski

605 553 774

Konrad Baliński

723 221 166

Tomasz Krzemiński

601 879 084

Marian Marzec

601 577 544

Rafał Filipiak

601 879 082

Rafał Filipiak

Rafał Filipiak
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
601 879 082
rafal.filipiak@onicooil.pl

Maciej Rogowski

Maciej Rogowski
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
605 553 774
maciej.rogowski@onicooil.pl

Artur Abramczyk

Artur Abramczyk
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
601 879 080
artur.abramczyk@onicooil.pl

Marian Marzec

Marian Marzec
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
601 577 544
marian.marzec@onicooil.pl

Tomasz Krzemiński

Tomasz Krzemiński
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
601 879 084
tomasz.krzeminski@onicooil.pl

Sławomir Tuora

Sławomir Tuora
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
605 960 995
slawomir.tuora@onicooil.pl

Konrad Baliński

Konrad Baliński
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
723 221 166
konrad.balinski@onicooil.pl

Nasi inżynierowie serwisują, doradzają, robią badania i są stałym wsparciem posprzedażowym produktów przemysłowych.

ONICO OIL S.A.

Aleje Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

sylwia.zdanowska@onicooil.pl

KRS: 0000576725

NIP: 7010508324

REGON: 362551834

Zgody*

Zgody*

Katarzyna Godlewska

Katarzyna Godlewska
Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta,
Onico Oil
601 20 10 10
katarzyna.godlewska@onicooil.pl

Sylwia Zdanowska

Sylwia Zdanowska
Specjalista ds. Obsługi Klienta,
Onico Oil
601 879 083
sylwia.zdanowska@onicooil.pl

Karina Stefaniak

Karina Stefaniak
Specjalista ds. Obsługi Klienta,
Onico Oil
723 277 287
karina.stefaniak@onicooil.pl