ONICO OIL S.A. ambasador produktów przemysłowych Castrol na Polskę

Dobra kooperacja, obsługa i dostawy zawsze na czas

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.

- Henry Ford

ONICO OIL S.A. zostało wybrane przez BP EUROPA SE głównym ambasadorem olejów przemysłowych na Polskę. Zależy nam na kompleksowej obsłudze Państwa biznesu. Pragniemy, żeby osiągnęli Państwo jak najlepsze rezultaty w procesie wytwarzania produktów.

Chcemy wesprzeć Państwa działania od początku do końca. Nasz zespół posiada wysokie kompetencje doradcze. Przedstawiciele, którzy działają w każdym regionie Polski, to wysokokwalifikowani inżynierowie, którzy profesjonalnie dobiorą optymalny produkt do Twoich maszyn, doradzą co dla nich najlepsze, zajmą się jego serwisowaniem i sprawdzaniem działania na poszczególnym etapie jego eksploatacji. Dbamy też o dokładne badania laboratoryjne naszych olejów przemysłowych, żeby ich działanie optymalnie wspomagało maszyny. Sprzedaż nie jest dla Nas priorytetem. Priorytetem dla Nas jest kompleksowa obsługa i zadowolenie Naszych Klientów.

Zostając naszym partnerem mogą być Państwo pewni, że ONICO OIL S.A. dostarczy właściwe produkty, które pozwolą uzyskać pożądane rezultaty w każdym możliwym aspekcie działalności.